top of page
The Lockers tarafından

Tanıtım Filmimizi Buradan İzleyebilirsiniz

Hakkımızda

Yurdumuzda ikamet eden öğrencilerimizin güvenliğini sağlayıp sağlığını düşünmek, eğitimlerine mental ve fiziksel olarak tam motivasyonla devam etmelerini sağlamak asıl hedefimizi oluşturmaktadır. Belirlediğimiz bu hedef ve yılların verdiği birikimle öğrencilerimizin beslenmesinden ısınmasına, temizlik ihtiyacından sosyo-kültürel faaliyetlerine kadar her şeyiyle yakından ilgilenip diledikleri takdirde kişisel sorunlarına kadar her konuda kendilerine rehberlik etmeyi kendimize görev edindik.

Ülkemizin ve insanlığın geleceği olan gençlerimizin sağlığını ve eğitimini önemseyip onların konforlu bir şekilde yaşaması için çalışıyor, beslenme tercihlerine saygı gösterip bunu lezzet ve hijyenle harmanlıyoruz.

"Burada bir aileyiz" klişesine sığınmak yerine, bizi aileniz gibi görmeniz için elimizden gelenin fazlasını yapmaya odaklanıyor, bu amaç doğrultusunda yoğun mesai ve emek harcıyoruz.

Kişisel Hayatınıza Saygı Gösteriyoruz.

Size karşı son derece anlayışlı ve güler yüzlü davranmamızın yanı sıra kişisel hayatınıza ve tercihlerinize önem veriyoruz. Yurdumuzda konakladığınız sürece ihtiyacınız olan konforu ve sükuneti sağlamakla mükellefiz. Dışarıdan getirdiğiniz ya da ailenizin gönderdiği yiyecekleri muhafaza edebilmeniz için tahsis ettiğimiz buzdolaplarımızda size yer açıyoruz. Böylece anlık olarak tüketemediğiniz gıda ürünlerinin her daim taze kalmasını sağlıyoruz.

hakkımızda, akdeniz kız yurdu, kız öğrenci yurdu, burdur kız yurdu, burdur kız öğrenci yurdu, burdur, burdur özel yurtlar, makü yurt, burdur kyk, kyk yurtları, burdur özel kız yurtları, burdur yurt fiyatları, burdur yurt ücretleri, burdur özel yurtlar, burdur, 1 kişilik, bir kişilik, 2 kişilik, iki kişilik, oda, odalar, 3 kişilik, üç kişilik, 4 kişilik, dört kişilik, oda, yurt fiyatları, makü yakın yurtlar

İlgili bakanlık ve kurumların belirlediği standartlara uygun bina ve hizmet anlayışımız denetimlerden tam not alıyor. Biz ise kalite standardımızı daha yükseklere taşıyoruz.

İçiniz Rahat Olsun!

Yabancısı olduğunuz bu şehirde uzun zaman geçirecek, çok güzel hatıralar biriktirip eğitiminizi tamamlarken mesleğinize de ilk adımlarınızı atacaksınız. İşte bu süreçte Burdur'da güven ve huzura kavuştuğunuz yerin adıyız biz.

Yurdumuz, Gençlik ve Spor Bakanlığı'na kayıtlı bir kuruluştur.

bottom of page